KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297003
nr 1229 7003
Magnusson, Karoliner till häst. Signerad, daterad 1907. Olja på duk, 60x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:07:38
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)